Головна  →  Новини  →  10 червня 2021

Нещодавній візит Сергія Павловського до КВПУБІА призвів до робочої зустрічі представників училища та комунальних підприємств Святошина (фото)

Нещодавній візит Сергія Павловського до КВПУБІА призвів до робочої зустрічі представників училища та комунальних підприємств Святошина (фото)

З ініціативи голови Святошинської РДА Сергія Павловського за результатами його візиту до Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури сьогодні в приміщенні Святошинської РДА відбулася зустріч керівництва району й представників названого освітнього закладу, КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Cвятошинського району м. Києва", у т. ч. святошинських ЖЕДів, Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва та КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району» м. Києва.

Спілкування вийшло цікавим і плідним для всіх учасників зустрічі. Надавачі освіти, готуючи висококваліфікованих спеціалістів робітничих професій, занепокоєні тим, що в сучасних умовах їх випускникам нелегко знайти гідну роботу за фахом, застосувати отримані знання та навички. Натомість комунальні підприємства району сьогодні відчувають гостру потребу в таких фахівцях. Тому є нагальна потреба в налагодженні тісної співпраці згаданого освітнього закладу і комунальних структур району.

Учасники зустрічі обговорили шляхи вирішення зазначеного питання, один з яких -  організація виробничої практики студентів училища в комунальних підприємствах району з подальшим можливим працевлаштуванням.

Перейти до спискуВерсiя для друку