Головна  →  Новини  →  13 червня 2021

Святошинський район активно долучився до міських святкувань з нагоди Дня батька в парку "Відрадний"

Святошинський район активно долучився до міських святкувань з нагоди Дня батька в парку "Відрадний"

До Дня батька, що відзначається у третю неділю червня, у столичному парку "Відрадний" (вул. М. Донця, 13) відбулося масштабне свято, до якого долучився і Святошинський район. Відвідав святкування і голова Святошинської РДА Сергій Павловський.
У рамках міського заходу наш район був гідно представлений різноманітними локаціями, цікавими розважальними заходами.
Два освітні заклади Святошина - Державний професійно-технічний навчальний заклад "Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва" (вул. Сім'ї Сосніних, 13) і Київський професійний ліцей будівництва і комунального господарства (вул. Клавдіївська, 21) - представили свої змістовні стенди, презентували власні заклади, їх спеціальності та умови навчання, продемонстрували майстерність випускників, а організоване ліцеєм караоке зібрало чи не найбільше учасників у парку.
Також участь у святі взяли Центр у справах сім'ї та жінок "Родинний дім" Святошинського району м. Києва (вул. Бударіна, 3-Б), Святошинський районний в місті Києві центр соціальних служб (просп. Леся Курбаса, 18-Г), ЦСПК "Щасливе дитинство" і ГО "Святошинські берегині". Вони розгорнули яскраві фотозони, різноманітні яскраві розважальні локації, демонстрували захопливі майстер-класи тощо.
Голова Святошинської РДА Сергій Павловський разом з начальником Служби у справах дітей та сім‘ї КМДА Валерієм Танцюрою вручили подяки міського голови 10 активним батькам міста. Серед них подяку отримав і святошинець Бєлоусов Сергій Валерійович. Вони разом з дружиною виховують 6 дітей: 3 власних і 3 дитини, що перебувають під опікою. Сергій Валерійович працює в сфері IT-технологій, підтримує юних блогерів, є організатором багатьох соціальних проєктів.
Сергій Павловський звернувся до гостей свята: "Напередодні відзначення Дня батька міська влада організувала це чудове свято, щоб подякувати нашим татусям, відзначити їх вагому роль у зміцненні інституту української родини, у вихованні молодшого покоління, у суспільному житті. Хочу приєднатися до всіх вітальних слів на адресу наших мужніх, відповідальних, люблячих, надійних батьків. Думаю, всім сподобалося сьогоднішнє свято, до організації якого активно долучився Святошинський район".
До речі, музичне супроводження свята забезпечили учасники музичних колективів та вокалісти музичних шкіл Святошинського району. Своїми натхненними виступами вони створювали атмосферу піднесення та радості.
Святошин був гідно представлений на загальноміському святі: локації Святошинського району привертали увагу численних гостей заходу.

Перейти до спискуВерсiя для друку