Головна  →  Новини  →  17 червня 2021

З професійним святом привітав Сергій Павловський працівників медичних закладів Святошинського району (фото)

З професійним святом привітав Сергій Павловський працівників медичних закладів Святошинського району (фото)

Напередодні Дня медичного працівника в актовій залі адмінприміщення Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) зібралися представники закладів медичної галузі району. Керівництво райдержадміністрації на чолі з головою Сергієм Павловським привітало представників найгуманнішої професії з професійним святом.

«Сьогодні в цьому залі зібралися кращі фахівці, високі професіонали, чуйні та благородні люди, готові до самопожертви, невтомні борці за життя та здоров’я людей. Реалії сьогодення проявили ваші найкращі якості, випробовують вашу відданість професії та стійкість, загартовують вас як найміцніший метал. Ви в суворих умовах пандемічної сучасності проявили високу мобільність і впевненість у своїх силах: у найкоротші строки вам вдалося зорганізуватися та облаштувати цілі відділення для лікування хворих на Cоvid-19. Ви гідно витримали випробування, що зветься пандемія, пов’язана зі стрімким розповсюдженням світом коронавірусу SARS-CoV-2, і продовжуєте боротьбу з ним на першій лінії оборони. Святошинська громада невимовно вдячна вам за ваш подвиг у мирний час: мужність, мобілізованість, рішучість, фаховість та безмежний гуманізм», - сказав очільник району у вітальному слові до присутніх у залі.

Сергій Павловський вручив кращим працівникам-медикам подяки голови виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Віталія Кличка, почесні грамоти Святошинської РДА та подяки голови Святошинської РДА, а також започаткований ним новий вид відзнаки – знак «Подяка».

Супроводжували урочисту церемонію вручення відзнак чудові виступи митців-музикантів закладів культури району. Долучилися до поздоровлень кращих медичних працівників району і партнери – ТОВ «Київський БКК»: для героїв свята вони підготували чудові солодкі подарунки.

Перейти до спискуВерсiя для друку