Головна  →  Новини  →  25 червня 2021

На теренах району пройшли чемпіонати України з пожежно-прикладного спорту (фото)

На теренах району пройшли чемпіонати України з пожежно-прикладного спорту (фото)

З 23 по 25 червня у на території спортивного комплексу - стадіону "ТЕМП" (вул. Генерала Вітрука, 10-А) у Святошинському районі пройшли Чемпіонати України з пожежно-прикладного спорту серед чоловіків та юнаків та Чемпіонат Державної служби з надзвичайних ситуацій з пожежно-прикладного спорту серед жінок. В змаганнях взяли участь 8 юнацьких, 21 жіноча та 24 чоловічих команди з різних куточків України. Спортсмени змагалися в підйомі штурмовою драбиною, встановленні та підйомі висувною драбиною, подоланні 100-м смуги та показували свої здібності в бойовому розгортанні. Перемогу здобули найсильніші. Цього року команди-переможниці ввійдуть до складу збірних команд України, які будуть приймати участь в міжнародних змаганнях з пожежно-прикладного спорту.

У фінальний день чемпіонатів до спорткомплексу завітав голова Святошинського району Сергій Павловський, який привітав учасників змагань та побажав командам-переможницям гідно представити Україну на міжнародних змаганнях. 

Очільник району вручив започаткований ним новий вид відзнаки – знак «Подяка» начальнику Головного Управління ДСНС України у м. Києві Андрію Ватоліну та начальнику Святошинського РУ ГУ ДСНС України у м. Києві Дмитру Нехаєву. 

На знак подяки за вагомий внесок в організації та проведенні чемпіонатів України керівник Федерації пожежно-прикладного спорту України Григорій Рева вручив грамоту голові Святошинської РДА Сергію Павловському. 

Підводячи підсумки чемпіонатів зазначаємо, що чоловіча збірна команда м. Києва встановила рекорд України з бойового згортання. Загалом збірні команди м. Києва, як в загальнокомандній так і в окремих першостях вибороли перемоги та стали призерами. Вітаємо київські команди!!!

Перейти до спискуВерсiя для друку