Головна  →  Новини  →  6 липня 2021

Святошинський район радо приймає виставку, що була розгорнута в приміщенні КМДА напередодні Дня батька

Святошинський район радо приймає виставку, що була розгорнута в приміщенні КМДА напередодні Дня батька

Напередодні відзначення Дня батька у приміщенні КМДА було організовано фотовиставку «Коли ми разом», спрямовану на підвищення іміджу відповідального батьківства. Шостий рік поспіль міська влада спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні створюють цей унікальний фотопроєкт. Цього року до нього долучилися посадовці КМДА та деяких РДА, демонструючи свою відповідальність за виховання дитини, важливість участі батька в її розвитку та формуванні як особистості.

Сьогодні експозиція названої виставки розгорнута в приміщенні Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97). Ми - перший район, що приймає ці чудові, емоційні та надзвичайно зворушливі фото, тим паче що голова Святошинської РДА Сергій Павловський був одним з героїв фотосесії. Саме такими щирими моментами – чи то гра у футбол, чи цікаве дозвілля, спільне хобі - наповнене повноцінне, гармонійне життя родини. Виставлені світлини – краща мотивація для подолання стереотипів щодо ролі батька лише як добувача та фінансового джерела сім’ї. Вони наочно свідчать, що здорові стосунки в парі та емоційно теплий зв'язок із дітьми – запорука щасливої родини та успішності дитини.

До відома: Організаторами виставки виступили: Київська міська державна адміністрація та Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні.

Проєкт реалізовано у рамках Програми «ЄС за гендерну рівність: разом проти гендерних стереотипів та гендерно зумовленого насильства», що фінансується Європейським Союзом та реалізується спільно зі структурою «ООН Жінки» та UNFPA.

Перейти до спискуВерсiя для друку