Головна  →  Новини  →  20 липня 2021

Підписано меморандум про партнерство між Святошинською РДА та ТОВ «Київський БКК»

Підписано меморандум про партнерство між Святошинською РДА та ТОВ «Київський БКК»

Сьогодні в управлінні ТОВ «Київський БКК» (вул. Петра Чаадаєва, 7) Сергій Павловський і директор підприємства Віктор Поліщук підписали меморандум про партнерство між Святошинською РДА та зазначеним товариством.

Лише місяць назад Сергій Павловський з ознайомчим візитом відвідав ТОВ «Київський БКК». Підприємство є провідним національним виробником кондитерських виробів і добре знане не лише в районі.

За цей короткий проміжок часу товариство неодноразово довело, що є добрим другом району і його надійним партнером. Воно активно долучалося до проведення найрізноманітніших районних заходів: презентувало своє підприємство і його різноманітну, смачну продукцію на засіданні колегії Святошинської РДА, узяло участь у проведенні традиційного відкритого районного фестивалю «ТАТОФЕСТ», підготувавши для його учасників приємні солодкі подарунки, провело чудовий майстер-клас з власноручного оформлення кондитерської продукції у рамках святкування Дня Конституції України в парку «Совки». Є подальші плани на унікальні акції, що будуть проведені для святошинців у недалекому майбутньому.

Символічно, що саме сьогодні, у Міжнародний день торта, було підписано названий документ. Віктор Поліщук щиро подякував очільнику району за активну громадську позицію в питаннях взаємодії влади і бізнесу, розуміння й підтримку та вручив Сергію Павловському диплом і пам’ятну статуетку.

Підписаний сьогодні меморандум закріплює на майбутнє тривале співробітництво підприємства й районної влади, окреслює наміри на довгу, плідну співпрацю на благо району та його мешканців.

Перейти до спискуВерсiя для друку