Головна  →  Новини  →  23 липня 2021

Сергій Павловський здійснив щотижневу інспекцію реконструкції дошкільного навчального закладу № 497

Сергій Павловський здійснив щотижневу інспекцію реконструкції дошкільного навчального закладу № 497

Як і обіцяв, очільник Святошинського району Сергій Павловський щотижня інспектує хід виконання ремонтних робіт у дошкільному навчальному закладі № 497 (вул. Корольова, 5).

Сьогодні разом із заступником Олексієм Мошковським він у черговий раз навідав зазначений об’єкт реконструкції, де ознайомився з обсягами робіт, що були виконані за останній тиждень, та їх  якістю. На етапі оздоблення дуже важливо, щоб було правильно підібрано й оздоблювальні матеріали, і палітра кольорів. Приміщення повинні бути не тільки безпечні та комфортні для малюків, але й нести позитивний заряд: діти мають прагнути відвідувати садочок. Отже, у реконструкцій дитячого закладу немає дрібниць.

Голова Святошинської РДА особисто прискіпливо контролює дотримання строків виконання будівельних робіт, адже введення в дію цього об’єкта освіти вкрай важливе для мешканців прилеглих будинків. Вони вже не один рік з нетерпінням чекають відкриття дитячого садочка у своєму мікрорайоні.

Побаченим у цілому Сергій Павловський залишився задоволеним. Та при спілкуванні з представниками підрядної організації порадив не розслаблятися та чітко дотримуватися графіка проведення відповідних робіт.

Перейти до спискуВерсiя для друку