Головна  →  Новини  →  30 липня 2021

У столиці триває моніторинг якості надання адміністративних послуг населенню

У столиці триває моніторинг якості надання адміністративних послуг населенню

Сьогодні заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов провів у приміщенні ЦНАП Святошинського району столиці (просп. Перемоги, 97) виїзну робочу зустріч з питань організації роботи центрів надання адміністративних послуг столиці за участі голови Святошинської РДА Сергія Павловського та заступника директора Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг м. Києва Наталії Ткач.

У рамках візиту посадовці перевірили, наскільки швидко проводиться обслуговування громадян, поспілкувалися з відвідувачами щодо зручності користування електронною чергою, оцінили можливість відвідувачів залишати відгуки про роботу центру на Google-картах, коректність роботи QR-кодів, наявність дезінфікуючих та гігієнічних засобів, комплектацію дитячої кімнати та кімнати матері й дитини.

Перевірили ЦНАП і на предмет інклюзивності, а саме: на відповідність приміщень вимогам до обслуговування осіб з інвалідністю, створення комфортних умов для маломобільних груп населення, наявність паркувальних місць, пандусів, інформаційних табличок із застосуванням шрифту Брайля та сурдоперекладача для обслуговування людей з розладами мовлення чи слуху тощо.

Також учасники зустрічі відвідали Центр соціальних служб Святошинського району (вул. Гната Юри, 14-Б), де функціонують управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, Святошинський районний центр зайнятості та Правобережне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві, з метою ознайомлення з переліком послуг громадянам та якістю їх надання.

Перейти до спискуВерсiя для друку