Головна  →  Новини  →  30 липня 2021

Черговий рейд з перевірки дотримання правил торгівлі алкогольними напоями пройшов у Святошинському районі

Черговий рейд з перевірки дотримання правил торгівлі алкогольними напоями пройшов у Святошинському районі

30.07.2021 у Святошинському районі співробітниками структурних підрозділів райдержадміністрації спільно з представниками Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, Святошинського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві, Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві, Головного управління Державної податкової служби у м. Києві проводився моніторинг закладів торгівлі щодо встановлення фактів реалізації алкогольних напоїв без отримання відповідних ліцензій, відсутності дозвільних документів на право здійснення такої діяльності та якості алкогольних напоїв.

Під час моніторингу обстежено 3 об’єкти ресторанного господарства по бульвару Кольцова та вулиці Симиренка, продаж алкогольних напоїв в яких здійснювався відповідно до ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, виданих Головним управлінням Державної фіскальної служби у м. Києві.

Заходи з боротьби з нелегальним виробництвом, обігом, зберіганням, транспортуванням та реалізацією алкогольних напоїв на території Святошинського району міста Києва триватимуть.

Джерело: відділ торгівлі, споживчого ринку та підприємництва.

Перейти до спискуВерсiя для друку