Головна  →  Новини  →  19 серпня 2021

У ЦК «Святошин» відбулося знайомство юних учасників творчих колективів, що приїхали до Києва для участі у міжнародному фестивалі «Сонячний каштанчик» (фото)

У ЦК «Святошин» відбулося знайомство юних учасників творчих колективів, що приїхали до Києва для участі у міжнародному фестивалі «Сонячний каштанчик» (фото)

Сьогодні, у переддень урочистого відкриття Х Міжнародного благодійного фестивалю дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик», що став переможцем Громадського бюджету – 2020 і проходить цього року в рамках святкувань з нагоди 30-річчя незалежності України, у ЦК «Святошин» відбулося знайомство членів творчих колективів – учасників фестивалю.

Цього року на ювілейний мистецький форум приїхали художні колективи з 7 іноземних держав: Албанії, Македонії, Польщі, Румунії, Молдови, Азербайджану, Киргизстану, також участь у фестивалі братимуть представники різних регіонів Україні.

Традиційно під час офіційного знайомства гості фестивалю презентували свої країни, їх культуру і традиції та власні колективи. Учасники з різних куточків світу приїхали до України не тільки продемонструвати свої таланти, а й ближче познайомитися з нашою країною, її красою та величчю, знайти тут нових друзів і однодумців. Саме у такому теплому, дружньому спілкуванні розкривається душа не тільки юних артистів, а й усієї нації, яку вони представляють.

На святкову зустріч завітали перший заступник міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв та голова Святошинської РДА Сергій Павловський. Вони привітали гостей на теренах Святошинського району і побажали феєричних виступів, неймовірних вражень та емоцій, а також нових друзів. Традиційно на згадку про цю зустріч її учасники обмінялися національними сувенірами.

Перейти до спискуВерсiя для друку