Головна  →  Новини  →  23 серпня 2021

У Святошині відбулася офіційна церемонія підняття Державного прапора України (фото)

У Святошині відбулася офіційна церемонія підняття Державного прапора України (фото)

На честь відзначення Дня Державного Прапора України у Святошинському районі відбулася низка заходів.

Перед початком всеукраїнської акції – одночасного підняття Державного прапора України - на стадіоні «Темп» відбулася урочиста хода з велетенським жовто-блакитним стягом розміром 200х6 метрів, на чолі якої йшла група барабанщиць зі школи № 254.

О 9:00, у єдиний визначений час, поряд з будівлею Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) військовослужбовці Національної гвардії в урочистому вишколі підняли український двоколор.

На церемонії підняття Державного прапора України були присутні керівництво Святошинської РДА на чолі з Сергієм Павловським, представники депутатського корпусу, керівники та члени громадських об’єднань та організацій району, у тому числі учасники бойових дій у зоні АТО/ООС, учнівська молодь й інші пересічні мешканці району.

Після вітального слова очільника району присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять борців за незалежну українську державу.

Традиційно в цей день юні святошинці - переможці шкільних олімпіад, творчих фестивалів, спортивних змагань, активісти учнівського самоврядування отримали з рук керівництва району свої перші паспорти. Також Сергій Павловський вручив відзнаку – подяку голови Святошинської РДА Винарському Анатолію Олександровичу, колишньому працівнику ДП «АНТОНОВ», а на сьогодні активному громадському діячу, за активну життєву позицію, багаторічну громадську діяльність на благо святошинської громади та з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Перейти до спискуВерсiя для друку