Головна  →  Новини  →  8 вересня 2021

Делегація Чорногорії завітала до Святошинського району (фото)

Делегація Чорногорії завітала до Святошинського району (фото)

Сьогодні, 8 вересня 2021 року, в рамках участі в інвестиційному форумі (Kyiv Investment Forum 2021) та з метою підписання угоди про побратимство між містами Київ та Подгориця Святошинську РДА з дружнім візитом відвідала делегація зі столиці Чорногорії міста Подгориця на чолі з заступником мера Чаславом Вешовичем. До складу делегації ввійшли представники Посольства Чорногорії Каранікіч Ніколіна, Іван Аджич та керівництво міста Подгориця.

Шановних гостей урочисто зустріли керівництво району на чолі з головою Сергієм Павловським, а також хлібом-сіллю та українською народною піснею їх привітав народний вокальний ансамбль «Рідня» Центру культури «Святошин». До візиту долучилися депутатки Київської міської ради Вікторія Муха, Олеся Зубрицька та представники Київської міської державної адміністрації.

В рамках візиту для гостей проведено оглядову екскурсію Центром надання адміністративних послуг Святошинського району.

Потім, під час неформального спілкування голова району ознайомив гостей з основними досягненнями та перспективами розвитку Святошина.

Насамкінець, Сергій Павловський разом із шановними гостями висадили «Алею Дружби» у сквері біля будівлі Святошинської РДА.

Також, відповідно до програми перебування делегація Чорногорії разом з керівництвом району відвідали ЛВ і ДБ ДП «АНТОНОВ» (Київська обл., смт. Гостомель, вул. Автодорожна, 1).

Гості отримали від голови пам’ятні сувеніри на згадку та незабутні враження від візиту до нашого району.

Перейти до спискуВерсiя для друку