Головна  →  Новини  →  17 вересня 2021

У святошині яскраво відзначили День фізичної культури і спорту (фото)

У святошині яскраво відзначили День фізичної культури і спорту (фото)

На центральному районному стадіоні «Темп» (вул. Генерала Вітрука, 10-А) з нагоди 50-річчя підліткового клубу «Святошин», в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту відбулася районна спартакіада за участю представників дитячо-юнацьких спортивних шкіл № 2, 17, 25, 26, ЦСПК «Спорт для всіх», ЦСПК «Щасливе дитинство», закладів освіти, культури тощо. На заході були присутні керівництво Святошинської РДА на чолі з головою Сергієм Павловським, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, депутати Київської міської ради: Георгій Зантарая, Олеся Зубрицька, Вікторія Муха, помічник народного депутата України М. Тищенка Денис Борисов, заступник генерального директора ДП «Антонов» Віктор Семенцов.

Після урочистого відкриття спартакіади святковою ходою з вітальним словом до присутніх звернувся очільник району: «Сьогодні на цьому прекрасному, оновленому стадіоні зібралися справжні поціновувачі активного способу життя, дійсні та майбутні чемпіони. У вік інформаційних технологій, діджиталізації та віртуалізації активний спосіб життя набуває просто життєвої необхідності. Закликаю всіх надихатися значними здобутками наших спортсменів і фізкультурників і починати чи продовжувати активно займатися спортом! А що це захоплююче й корисне зайняття, ви переконаєтеся сьогодні – на цьому чудовому спортивному святі!». Кращі представники галузі фізичної культури і спорту району були відзначені подяками Київського міського голови та подяками голови Святошинської РДА.

По завершенню офіційної частини юні спортсмени під керівництвом своїх іменитих тренерів продемонстрували власні вміння. Показові виступи картингістів та авіамоделістів зачарували всіх присутніх. ДЮСШ і підліткові клуби презентували власні заклади та запрошували юних святошинців у свої дружні спортивні родини.

І вже після цього розпочалися безпосередньо спортивні змагання. Сьогодні в рамках спартакіади визначалися кращі в сучасному п’ятиборстві (фехтуванні в парах, лазерній стрільбі, художній гімнастиці (групова вправа)), карате, тхеквондо, змаганнях з кулачного бою, вільної та греко-римської боротьби, мініфутболу серед юнаків, легкої атлетки тощо. Переможці в кожному виді змагань отримали заслужені нагороди.

Районне спортивне свято закінчилося та фізкультура і спорт залишилися в нашому повсякденному житті!

Перейти до спискуВерсiя для друку