Головна  →  Новини  →  21 вересня 2021

Представники Святошинського району доєдналися до Маршу миру з нагоди Міжнародного дня миру

Представники Святошинського району доєдналися до Маршу миру з нагоди Міжнародного дня миру

Представники Святошинського району доєдналися до Маршу миру з нагоди Міжнародного дня миру, що відзначається щороку 21 вересня.

Марш миру проходить у рамках загальноміської акції «Мир і єдність Україні!» У столиці участь у ній узяли керівництво міста, представники центральних органів виконавчої влади, представники ООН, громадських організацій ветеранів, інвалідів, жінок, учасники антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, молодь Києва.

У Святошинській колоні йшла активна громадськість району, що складається з представників громадських організацій ветеранів «Спілка ветеранів антитерористичної операції Святошинського району міста Києва» та «Спілка ветеранів Афганістану», студентської молоді, педагогічного активу, представників соціального захисту району та громадських активістів.

О 10:30 відбулося покладання квітів біля Меморіалу (пам’ятника) воїнам України, полеглим в Афганістані (вул. Лаврська, 27). Після цього учасники акції урочистою ходою попрямували до Національного музею історії України у Другій світовій війні, де відбувся святковий мітинг та концерт.

Довідково: Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати у 1982 році. У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров.

День миру в Україні встановлений Указом Президента у 2002 році і відзначається щороку 21 вересня – у Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру. Крім того, у Києві до Міжнародного дня миру щорічно проводиться Марш миру за участю представників громадських організацій жінок, ветеранів, інвалідів, молоді, депутатського корпусу на підтримку інших країн, що відстоювали мир на своїх територіях. 

Перейти до спискуВерсiя для друку