Головна  →  Новини  →  4 жовтня 2021

У ЦК «Святошин» відбулися урочистості з нагоди відзначення професійного свята працівників освіти (фото)

У ЦК «Святошин» відбулися урочистості з нагоди відзначення професійного свята працівників освіти (фото)

Сьогодні в концертній залі ЦК «Святошин» відбулися урочистості з нагоди відзначення професійного свята працівників освіти. Серед запрошених були голова Святошинської РДА Сергій Павловський, заступник голови Наталя Пазенко і начальник управління освіти Святошинської РДА Олексій Сукенніков. Очільник району привітав педагогів, вихователів, менеджмент та науковців сфери освіти. Він побажав присутнім у залі загальнолюдських гараздів, професійного зростання, а також неосяжного терпіння та наснаги. На знак визнання заслуг і досягнень, за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків і вагомий внесок у розвиток сфери освіти кращих представників професії було відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України, Подякою Київського міського голови, нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», подяками й почесними грамотами Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, подяками, грамотами та почесними грамотами Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Святкову атмосферу у залі впродовж урочистої церемонії створювали творчі колективи ЦТДЮ - народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз» і студія бальної хореографії «Лінія танцю», ведуча заходу – культорганізаторка ЦТДЮ Олена Клеванська.

На завершення організатори свята – районне управління освіти та районна організація профспілки працівників освіти – запросили колег-освітян насолодитися комедією «Дві смужки або Подвійна суцільна Любові» театру-студії імпровізації «Чорний квадрат».

Перейти до спискуВерсiя для друку