Головна  →  Новини  →  12 жовтня 2021

П’ятеро малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали сьогодні нову родину (фото)

П’ятеро малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали сьогодні нову родину (фото)

Згідно з розпорядженням Святошинської РДА п’ятеро малолітніх дітей родини Образцової – Мироненка, батьки яких за рішенням суду позбавлені батьківських прав, були передані під опіку громадянці Стожок Тетяні Юріївні, що проживає в місті Васильків Київської області.

Сьогодні в приміщенні служби у справах дітей та сім’ї Святошинської РДА (вул. Гната Юри, 9) голова Святошинської РДА Сергій Павловський зустрівся з опікункою та її підопічними. Очільник району привітав Тетяну Юріївну з таким відповідальним рішенням, побажав їй терпіння, душевних і фізичних сил для успішного виконання благородної місії – виховання й турбота про дітей, позбавлених батьківського піклування. Сергій Павловський вручив Тетяні Стожок, яка взяла під опіку п’ятеро сестер і братів, подяку голови Святошинської РДА та пам’ятний подарунок.

Четверо менших діток до сьогодні тимчасово перебували в центрі допомоги дітям «Місто щасливих дітей», а старша дівчинка – в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Вікторія, Єлизавета, Антон, Юлія та Ілля віднині отримали нову родину, де про них будуть дбати та любити їх. Відповідно до законодавства України, за малолітніми особами зберігається житло, де вони проживали до цього, після досягнення повноліття діти зможуть володіти та розпоряджатися ним. Передання дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку дає можливість забезпечити виховання та захист прав та інтересів дітей.

Перейти до спискуВерсiя для друку