Головна  →  Новини  →  13 жовтня 2021

У Святошинському районі вшанували захисників України (фото)

У Святошинському районі вшанували захисників України (фото)

Напередодні Дня захисників і захисниць України у Святошинському районі відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного знака на честь загиблих воїнів - героїв АТО, що розташований у сквері на вул. Чорнобильській, 12. Цього року за ініціативи депутатки Київської міської ради, заступниці голови Постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та реклами Вікторії Бурдукової, сквер було реконструйовано. Перед початком урочистостей до Дня захисників і захисниць України відбулося відкриття реконструйованого скверу. Очільник району Сергій Павловський і депутатка Київради Вікторія Бурдукова на знак події висадили у сквері дерева які символізують історію району, після чого розрізали стрічку й відкрили оновлену зону відпочинку.

На урочистостях з нагоди державного свята були присутні керівництво Святошинської РДА на чолі  з Сергієм Павловським, депутатка Київської міської ради Вікторія Бурдукова, члени громадської ради району, представники районного військового комісаріату, члени громадських організацій учасників бойових дій на сході України, інші захисники України, представники духовенства району, педагоги та учнівська молодь.

Після промов очільника Святошинської РДА Сергія Павловського й голови Громадської організації «Рада ветеранів АТО Святошинського району міста Києва», голови громадської ради при Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації Андрія Агеєва до пам’ятного знака на честь героїв АТО поклали квіти та присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на сході героїв України, скорботно схиливши голови.

На завершення молебень за загиблими відправив благочинний Святошинського та Голосіївського районів, настоятель храму Живоносного Джерела (Казанської ікони Божої Матері) протоієрей Роман Музика у співслужінні з священнослужителями благочиння.

Перейти до спискуВерсiя для друку