Головна  →  Новини  →  13 жовтня 2021

Сьогодні комісія КМДА з проведення осіннього місячника з благоустрою проконтролювала хід робіт з інтенсивного прибирання міста у Святошинському районі (фото)

Сьогодні комісія КМДА з проведення осіннього місячника з благоустрою проконтролювала хід робіт з інтенсивного прибирання міста у Святошинському районі (фото)

01 жовтня у столиці стартувало масштабне впорядкування міського простору. У рамках традиційного осіннього місячника з благоустрою терени Святошинського району інтенсивно будуть прибирати від опалого листя та сухостою, озеленювати та відновлювати благоустрій. До участі залучаються всі комунальні підприємства району, запрошуються представники бізнесу, громадські організації та святошинці.

Прибирання та благоустрій найбільш проблемних локацій у всіх районах столиці інспектує перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба. Сьогодні такий об’їзд відбувся й у Святошинському районі.

Заступник мера разом з головою Святошинської РДА Сергієм Павловським та представниками підрозділів з благоустрою, КПУЗН Святошинського району, КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району» м. Києва, КП  «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Cвятошинського району м. Києва», РТМ, КТЕ та ДТЕК проїхалися територією району: відвідали місця стихійних сміттєзвалищ, поцікавилися наявністю куп великогабаритного сміття у дворах і біля ЦТП (бойлерів), станом дитячих майданчиків, та особливу увагу приділили відновленню благоустрою після аварійних розриттів на проїжджій частині, наявності огороджень місць розриттів і люків оглядових колодязів та прибиранню старих шин з території району.

Посилене прибирання міста триватиме до 01 листопада.

Перейти до спискуВерсiя для друку