Головна  →  Новини  →  29 листопада 2021

«Інтернет-простір - як себе захистити» - тема відкритих занять у ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИ» з нагоди Всесвітнього дня інформації в рамках акції «16 днів проти насильства»

«Інтернет-простір - як себе захистити» - тема відкритих занять у  ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИ» з нагоди   Всесвітнього дня інформації  в рамках акції «16 днів проти насильства»

 З кожним роком інтернет-технології все більше входять у наше життя, особливо під час карантину та дистанційного навчання. Інтернет став для багатьох не тільки засобом спілкування та розваг, доступу до нової інформації, а й використовується в навчанні та роботі. Але окрім переваг інтернет-простір несе в собі багато ризиків та загроз.

Саме про це говорили з вихованцями гуртка «Основи комп'ютерних технологій» центру «ДЕСАНТНИК» під час відкритого заняття на тему «Інтернет-простір - як себе захистити», який проводився 26 листопада з нагоди   Всесвітнього дня інформації  в рамках проведення акції «16 днів проти насильства».

Переглядаючи відео-презентації, вихованці дізнались  про основні правила безпечної роботи в інтернеті: як захистити  себе та свою родину, приватну інформацію, комп’ютер, телефон.

Виконання  простих правил збереже  від багатьох неприємностей у житті та навчанні – і про це не треба забувати в наш час.

 Джерело: ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК».

 

Перейти до спискуВерсiя для друку