Головна  →  Новини  →  3 грудня 2021

«Пролісок» - моя сім’я, друзі ми: і ти, і я! (фото)

«Пролісок» - моя сім’я, друзі ми: і ти, і я! (фото)

3 грудня 2021 року у відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва відбувся захід до Дня людей з інвалідністю та з нагоди відзначення 18-річчя з дня заснування відділення «Наше коло, мов сім’я, друзі ми: і ти, і я!»

З цієї нагоди голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Павловський передав привітання колективу та вихованцям відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю та подякував за нелегку працю, щирі серця та здатність ділитися теплом своєї душі.

В холі відділення була організована фотовиставка «Маємо право бути щасливими».

На святі були присутні: начальник управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Леонід Павленко, заступник начальника управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації  Анатолій Солом’яний, представники Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, голова Благодійної організації "Міжнародний благодійний фонд "Сприяння розвитку медицини" Олег Овечко, голова ГО «Жінки-берегині» Світлана Сова та директор школи І-ІІІ ступенів № 206 ім. Леся Курбаса Світлана Лаговська.

У цей день особливо відчувається атмосфера свята: прикрашена зала, весела музика та подарунки. Сьогодні в дружньому родинному колі зібралися всі рідні люди та дорогі гості, яким не байдужа доля дітей та молоді з інвалідністю.

Наші вихованці – наша гордість, наше натхнення, ми всі одна сім’я, а сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, без чого не може існувати людина. «Пролісок» - це наша друга сім’я!

 

Джерело: управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку