Головна  →  Новини  →  21 січня 2022

Рятувальники разом з поліцейськими завітали до студентів Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури

Рятувальники разом з поліцейськими завітали до студентів Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури
Рятувальники Святошинського району спільно з представниками Святошинського управління поліції ГУНП м. Києва та управління патрульної поліції у м. Києві завітали до студентів Київського вищого професійного училища будівництва та архітектури з метою провести бесіди привентивного характеру.
 
Фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій розповіли студентам про кількість пожеж у місті Києві та безпосередньо у Святошинському районі й основну причину їх виникнення та травмування і загибелі людей на них. Повторили основні правила безпечної евакуації у навчальному закладі або вдома, якщо виникла пожежа. Також нагадали порядок дій у разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів.
 
У свою чергу, з метою розширення обізнаності та попередження правопорушень як з боку студентів, так і по відношенню до них працівники поліції роз’яснили молоді їхні права та обов’язки.
 
Студенти дізналися про види відповідальності  за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень. Звернули увагу на тему домашнього насильства, його види та наслідки. Також поліцейські  надали хлопцям та дівчатам поради, як не стати жертвою зловмисних посягань та куди звертатись за допомогою, якщо потрапив у небезпеку. Знайомство та бесіда студентів із рятувальниками та поліцейськими пройшло  у дружній та теплій обстановці. Студенти виявилися дуже активними та   ставили гостям багато запитань, на які отримували змістову та фахову відповідь.
Джерело: Святошинське РУ ГУ ДСНС України в м.Києві.
Перейти до спискуВерсiя для друку