Головна  →  Новини  →  25 січня 2022

Учні та викладачі КДМШ № 23 презентували концертну програму в Ірпінському ЦБК

Учні та викладачі КДМШ № 23 презентували концертну програму в Ірпінському ЦБК

Днями учні та викладачі Київської дитячої музичної школи № 23 в рамках Мистецького проекту «Класика у фойє» презентували концертну програму «Світові шедеври вокальної музики», що проходила у фойє Ірпінського центрального будинку культури.

У концертній програмі виступили викладач Тетяна Стефанишина, учениці Адріани та Мідеї Наруцькі та Тетяна Мержанова. Співачки сольно, в дуетах, в тріо представили найвідоміші зразки західноєвропейської оперної музики композиторів: В. А. Моцарта, Дж. Меєрбера, Дж. Пучіні, В. Беліні, Фр. Чілеа, Л. Деліба, Ж. Оффенбаха, К. Сен-Санса. На завершення програми звучали шедеври української вокальної музики А. Кос-Анатольського, В. Івасюка, І. Шамо. Створенню атмосфери високого стилю на концерті сприяла віртуозна гра концертмейстера КДМШ №23 Бели Бондар. 

Протягом концерту, в вишуканому залі із художньою ліпниною, панувала атмосфера високого мистецтва. Вражена публіка серйозністю програми і високим рівнем виконання, стоячи висловлювала подяку учасникам концерту і проводжала їх бурними оваціями та вигуками «браво!».

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку