Головна  →  Новини  →  26 квітня 2022

Керівництво Святошинського району вшанувало пам'ять жертв чорнобильської трагедії (фото)

Керівництво Святошинського району вшанувало пам'ять жертв чорнобильської трагедії (фото)

Сьогодні, у День 36-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС керівництво Святошинської РДА, посадовці Київської міської державної адміністрації, представники громадських об’єднань чорнобильців, пожежні Чорнобиля та представники святошинської громади вшанували пам'ять жертв чорнобильської катастрофи.

Незважаючи на запроваджений в Україні воєнний стан, покладання квітів, традиційно відбулося і біля меморіального комплексу "Пам'ятник жертвам Чорнобильської трагедії", що на розі просп. Перемоги та вул. Чорнобильської та пам’ятних плит на алеї слави героям–пожежним Чорнобиля. До покладання також долучився начальник Управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації Олександр Возний.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять жертв чорнобильської катастрофи, які віддали своє життя, рятуючи світ від радіаційної небезпеки 36 років тому.

Також, біля пам’ятного знаку загиблим Прип’ятчанам, що на вулиці Якуба Коласа, 29, зібралися колишні мешканці Прип’яті, яким довелося розпочати нове життя у Святошинському районі, учасники ліквідації аварії на Чорнобильської АЕС та численна святошинська громада на чолі з головою району Сергієм Павловським, щоб згадати трагічні події аварії та вшанувати ліквідаторів цієї страшної катастрофи.

Покладанням квітів і хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героїв-ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи.

Заупокійну літію за загиблими та померлими ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС відслужив Владика Іоан, настоятель храму Різдва Святої Богородиці.

«Щороку в річницю трагедії на Чорнобильській АЕС ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя заради нашого майбутнього. Їхній подвиг, що зупинив поширення ядерного лиха, назавжди залишиться у пам’яті майбутніх поколінь.

І наш обов’язок - докласти максимум зусиль, щоб належним чином підтримати тих, хто віддав своє здоров’я вступивши у нерівний бій з атомним лихом, хто безпосередньо зіткнувся з наслідками аварії та тих, чиї рідні назавжди пішли у вічність рятуючи світ», - сказав голова району Сергій Павловський.

Перейти до спискуВерсiя для друку