Головна  →  Новини  →  17 травня 2022

Районний профілактичний рейд «Діти вулиці»

Районний профілактичний рейд «Діти вулиці»

Службою у справах дітей та сім’ї спільно з сектором ювенальної превенції відділу превенції Святошинського УП ГУНП в м. Києві з метою попередження дитячої безпритульності та бездоглядності проведено профілактичний рейд «Діти вулиці».

Під час рейду відвідано 8 адрес, обстежено умови проживання 7 дітей, з батьками проведено профілактичні бесіди та попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, по заяві матері 2 дітей влаштовано в центр соціально-психологічної реабілітації, 1 дитину поміщено в медичний заклад.

З метою здійснення заходів щодо запобігання та попередження вчинення домашнього насильства службою у справах дітей та сім’ї опрацьовано 353 повідомлення про вчинення домашнього насильства, з учасниками конфлікту проведені бесіди, повідомлено про права та послуги, якими може скористатися постраждала особа та попереджено кривдників про адміністративну та кримінальну відповідальність, яка настає за вчинення домашнього насильства.

Службою надано 25 статусів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та встановлено опіку над 20 дітьми.

 

Джерело: Служба у справах дітей та сім’ї Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку