Головна  →  Новини  →  30 червня 2022

Нові досягнення учнів-піаністів КДМШ № 22

Нові досягнення учнів-піаністів КДМШ № 22

Днями учні Київської дитячої музичної школи № 22 взяли участь у V Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Лиманські зорі», дистанційно. Юні піаністи гідно представили конкурсні твори і отримали нагороди:

І премію –  Карина Миголь та Юліана Коваленко (викладач Олена Орловська);

ІІІ премію – Гаврилюк Микита (викладач Людмила Васіна).

Наставники конкурсантів отримали Подяки від журі конкурсу за плідну, самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток, зберігання і поширення української культури, естетичне виховання молоді, високий професійний рівень підготовки учнів до фестивалю-конкурсу та підтримку фестивального руху в цей нелегкий для України час. Крім того, викладач Олена Орловська була нагороджена сертифікатом «Кращий керівник» за професійну підготовку конкурсантів до виступу.

Вітаємо талановитих вихованців та їх невтомних викладачів з новими досягненнями! Бажаємо міцного здоров'я, мирного неба, енергії, сил, удачі та нових творчих успіхів!

До відома: фестиваль-конкурс організований БО «БФ Сприяння здібної та обдарованої особистості» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації. У конкурсі взяли участь талановиті діти з різних куточків України.

 

Джерело: Відділ  культури  Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку