Головна  →  Новини  →  30 червня 2022

У бібліотеках ЦБС «Свічадо» триває проведення циклу заходів до Дня Конституції України

У бібліотеках ЦБС «Свічадо» триває проведення циклу заходів до Дня Конституції України

З нагоди відзначення 26-ї річниці Конституції України у бібліотеках ЦБС «Свічадо» триває проведення інформаційно-просвітницьких заходів.

У Центральній районній бібліотеці ЦБС «Свічадо» розгорнуто книжковий інформ-реліз «Історія української Конституції», джерела якого місять інформацію про історію державотворення України, державні символи та видатних українських діячів-творців першої української Конституції.

У бібліотеці ім. О. Блока проведено інформаційну ініціативу «Конституція - оберіг нашої держави», тематичну підбірку інформаційних матеріалів «До Конституцію з повагою - до влади з надією» у бібліотеці ім. О. Герцена, перегляд літератури «Фундамент державності» у бібліотеці ім. Махтумкулі .

Цікаво відсвяткували День Конституції у бібліотеці для дітей «Книжкова світлиця». На тематичному уроці «Закон захищає дитинство» найменшим громадянам України розповіли про права дитини та дозволили помалювати у дворику перед бібліотекою і створити правові пелюстки. Це додало дітям ще більш позитивного настрою.

Інформаційно-просвітницькі заходи, присвячені Дню Конституції України представлені в онлайн-площині на рекламних сторінках бібліотек ЦБС «Свічадо» у facebook. Відеоматеріали про основний закон нашої держави розміщено на сторінках бібліотек для дітей «Промінець» та «Книжкова світлиця», бібліотек ім. О. Блока та ім. Н. Рибака .

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку