Головна  →  Новини  →  22 липня 2022

Вище професійне училище №33 міста Києва стало першим кваліфікаційним центром за професійними кваліфікаціями

Вище професійне училище №33 міста Києва стало першим кваліфікаційним центром за професійними кваліфікаціями

Професійно-технічна освіта м. Києва активно долучилися до створення умов для нової інноваційної Національної системи кваліфікацій в Україні, впроваджуючи концепцію Державної цільової соціальної програми розвитку професійної (професійно-технічної) освіти на 2022-2027 роки.

Отже, Вище професійне училище №33 міста Києва стало першим кваліфікаційним центром за професійними кваліфікаціями, визначеними професійними стандартами «Кухар» та «Кондитер», акредитованим Національним агентством кваліфікацій.

Регламентується робота кваліфікаційних центрів Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання акредитації кваліфікаційних центрів» від 22 вересня 2021 р. №986.

Кваліфікаційний центр може здійснювати оцінювання результатів навчання осіб (зокрема, здобутих шляхом неформального навчання чи інформальної освіти), присвоєння та/або підтвердження професійних кваліфікацій, а також здійснювати визнання відповідних професійних кваліфікацій, здобутих у інших країнах.

Відомості про кваліфікаційний центр «Вище професійне училище № 33 м. Києва» будуть внесені до Реєстру кваліфікацій.

Відтепер, на базі Вищого професійного училища № 33 міста Києва всі бажаючі претенденти, які здобули необхідні вміння, знання і компетентності за допомогою самоосвіти мають змогу підтвердити наступні професійні кваліфікації: Кухар 3-6 розряду та Кондитер 3-5 розряду.

Для цього потрібно звернутися в кваліфікаційний центр, пройти теоретичне і практичне оцінювання, і в разі успішного складання цих випробувань, людина отримує сертифікат про присвоєння професійної кваліфікації з яким можна працевлаштуватися.

На заклад покладена велика відповідальність за якісне присвоєння професійних кваліфікацій та підвищення престижності системи професійної освіти, в той же час, для претендентів на оцінювання відкриваються нові можливості для професійного розвитку.

Всю інформацію про порядок роботу кваліфікаційного центру, присвоєння/підтвердження кваліфікацій можна отримати офіційному сайті училища https://vpu33.com.ua/.

 

Джерело: Вище професійне училище №33.

Перейти до спискуВерсiя для друку