Головна  →  Новини  →  25 липня 2022

Сергій Павловський урочисто відкрив арт-виставку «Від мотанки до музи» української художниці Світлани Грамм (фото)

Сергій Павловський урочисто відкрив арт-виставку «Від мотанки до музи» української художниці Світлани Грамм (фото)

З нагоди відзначення Дня Української Державності у Центрі надання адміністративних послуг Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) відкрилася арт-виставка української художниці Світлани Грамм «Від мотанки до музи».

Світлана Грамм у своїй промові сказала: «За два тижні до війни я почала готуватись до весняної виставки «Сакральні символи України». Надихнули мене ляльки-мотанки Світлани Біркіної, спадкової майстрині. Кожен день з під мого пензля народжується новий оберіг України! Мотанка давня українська лялька, символ жіночої мудрості. У своїй суті це маленький витвір мистецтва, поєднання минулого і сучасного, це зв’язок з предками, посередник між старшим та молодшим поколінням, а головне це ОБЕРІГ! Я знаю все буде добре. Ми велика сила, велика душа і велика любов!»

До урочистого відкриття долучився голова Святошинської РДА Сергій Павловський. Він зазначив, що дуже приємно, що уродженка нашого району, вихованка нашого ж позашкільного закладу, а в подальшому його викладачка досягла великих успіхів у своїй творчості. Її роботи знають не тільки в рідній Україні, а й за кордоном. Сергій Анатолійович подякував майстрині за таку чудову виставку і за можливість долучити до неї велику кількість людей та вручив пані Світлані особливу відзнаку – Подяку з медаллю від голови Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку