Головна  →  Новини  →  4 серпня 2022

Відбулась зустріч Сергія Павловського з керівниками органів самоорганізації населення району (фото)

Відбулась зустріч Сергія Павловського з керівниками органів самоорганізації населення району (фото)

Сьогодні, 4 серпня, голова Святошинської РДА Сергій Павловський, вже традиційно, зустрівся з керівниками органів самоорганізації населення (ОСН). На зустрічі за участю керівників структурних підрозділів Святошинської РДА були присутні керівники семи ОСН району: «Комітет мікрорайону «Злагода-1», «Квартальний комітет» Авіатор», «Квартальний комітет «Прип’ятчани», «Вуличний комітет «Вулиця Академіка Туполєва»», «Будинковий комітет «Вулиця Зодчих, 60/1», «Будинковий комітет «Вулиця Картвелішвілі, 3-Б», «Будинковий комітет «Провулок Приладний, 8».

Одним із найактуальніших і найгостріших питань, з якого власне й розпочалася зустріч, стало питання підготовки до нового опалювального сезону, який цьогоріч, в умовах війни, проходитиме фактично за безпрецедентно екстремальних умов.

Особливу увагу потрібно звернути на стан будинкових електромереж – деякі з них можуть не витримати навантаження, тому на часі є заміна електричних пакетників (модульних автоматичних вимикачів). Також необхідна ретельна перевірка та обстеження будинкових електрощитових. За згоди Сергія Павловського було вирішено, що найближчим часом буде створено комісію із залученням фахівців ДТЕК для перевірки електрощитових.

Крім цього, порушувалися питання обрізки сухостою та відновлення асфальтового покриття після розриттів під час ремонту теплотрас.

Керівниця «Квартального комітету «Прип’ятчани»» Людмила Бєлокраінська подякувала районну владу за оперативне вирішення питання завезення піску на дитячий майданчик.

Не оминули учасники зустрічі згадки й про інші нагальні проблеми, зокрема й про облаштування укриттів, з огляду на наближення 1-го вересня – початку навчального року.

Зустріч відбулась в атмосфері взаєморозуміння і конструктивного діалогу. Насамкінець очільник Святошинської РДА Сергій Павловський щиро подякував учасникам зібрання, запевнивши керівників ОСН, що районна влада завжди відкрита для плідної взаємодії та оперативного надання допомоги у розв’язанні будь-яких питань в житті святошинської громади.

Перейти до спискуВерсiя для друку