Головна  →  Новини  →  10 серпня 2022

У Святошинській РДА відбулось засідання оперативного районного штабу (фото)

У Святошинській РДА відбулось засідання оперативного районного штабу (фото)

10 серпня 2022 року в Святошинській РДА пройшло засідання оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2022 - 2023 років. Також обговорили заплановані заходи для підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва щодо підготовки до майбутнього опалювального сезону.

Головував на засіданні перший заступник голови Святошинської РДА Василь Григоренко, участь у засіданні взяли заступники голови Олексій Мошковський та Дмитрій Михальчук, керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

На початку засідання головуючий довів до відома присутніх, що цей опалювальний сезон буде найскладнішим за всю історію. Місто активно готується до можливого виникнення труднощів. А саме, будуть організовані додаткові опалювальні центри та мобільні котельні.

Головуючий на засіданні Василь Григоренко наголосив на підготовці об’єктів соціальної інфраструктури до опалювального сезону та своєчасному отриманні актів готовності систем тепло споживання. Особливу увагу він звернув на отримання актів готовності закладами охорони здоров’я, які знаходяться у міському підпорядкуванні та дав доручення прискорити зазначену роботу.

Також, не оминули питання щодо придбання піскосоляної суміші для посипки доріг та тротуарів.

Представники обслуговуючих організацій РТМ «Святошин» та «Нивки» доповіли про кількість пошкоджень на зовнішніх мережах у районі та їх усунення і про початок пробних включень гарячого водопостачання в житлові будинки.

На завершення зупинилися на виконанні звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної адміністрації (15-51).

Перейти до спискуВерсiя для друку