Головна  →  Новини  →  29 серпня 2022

З нагоди Дня пам’яті захисників України керівництво району вшанувало пам'ять героїв (фото)

З нагоди Дня пам’яті захисників України керівництво району вшанувало пам'ять героїв (фото)

Сьогодні, 29 серпня, у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в Святошинському районі відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку на честь загиблих воїнів – героїв АТО, що розташований у сквері на вул. Чорнобильській, 12.

У жалобних заходах з нагоди вшанування пам’яті загиблих захисників взяли участь керівництво Святошинської РДА на чолі з Сергієм Павловським, військовий комісар – Євгеній Яковчук, начальник Святошинського районного відділу управління поліції охорони в м. Києві – Олександр Дятел, начальник Святошинського районного управління ГУ ДСНС України в м. Києві – Олександр Гарасим’юк, керівники структурних підрозділів Святошинської РДА.

Учасники жалобної церемонії у супроводі бійців Національної Гвардії поклали квіти до пам'ятного знака на честь загиблих святошинців – воїнів АТО/ООС.

Після покладання квітів Сергій Анатолійович звернувся до присутніх з короткою промовою, в якій зазначив, що сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв, що загинули у боротьбі за незалежність України. За вільне майбутнє Української держави вони віддали найцінніше –життя.

Ми схиляємо голови на знак шани та пам'яті про всіх військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які поклали життя у цій війні. Пам'ять про героїчні подвиги наших захисників, які пішли боронити рідну землю житиме вічно! Ми в неоплатному боргу перед батьками та рідними наших Героїв. Віддаючи життя в ім’я України, вони дарують нам мирне небо, можливість працювати, віддавати дітей до школи та просто жити на рідній землі.

Багато наших воїнів полягло у цій війні, яка триває вже вісім років. Тож вшануймо їхню пам’ять хвилиною мовчання.

Слава Україні! Героям слава!

Перейти до спискуВерсiя для друку