Головна  →  Новини  →  13 вересня 2022

Відновлення столичних будинків, пошкоджених внаслідок ворожих обстрілів, триває

Відновлення столичних будинків, пошкоджених внаслідок ворожих обстрілів, триває

Мер Києва Віталій Кличко та Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов проінспектували хід робіт з відновлення багатоповерхового житлового будинку на вулиці Чорнобильській, 9-А, пошкодженого внаслідок ворожого обстрілу.

Під час візиту гостей супроводжував голова Святошинської РДА Сергій Павловський.

«На початку літа ми розпочали відновлювальні роботи в будинку на вулиці Чорнобильській у Святошинському районі. Це 16-поверховий житловий будинок, що зазнав значних пошкоджень внаслідок потрапляння російської ракети 15 березня. У будинку 126 квартир. 64 помешкання вигоріли повністю, 62 постраждали частково. Обстеження технічного стану будинку, експертизи виявили, що несучі конструкції будівлі не пошкоджені. І будинок може бути відновлений. На сьогодні на об’єкті підсилили залізобетонні конструкції, відновили вхід до будинку, проклали нові внутрішні електричні та сантехнічні мережі, привели до ладу квартири та місця загального користування. На фасаді виконують герметизацію швів та утеплення мінеральною ватою, встановили 80% вікон. Будинок утеплять та відновлять за всіма сучасними стандартами. А також здійснять соціальний ремонт у квартирах», – пояснив Віталій Кличко та додав, що планують завершити роботи за два місяці.

Мер Києва нагадав, що влітку місто розпочало відновлювальні роботи 11 житлових будинків, які зазнали найбільших руйнувань внаслідок обстрілів російськими варварами. Найбільше ушкоджень зазнали окремі будинки у Святошинському, Оболонському та Шевченківському районах.

На відновлювальні роботи столиця виділила з резервного фонду міського бюджету майже 600 мільйонів гривень. Іще 200 мільйонів виділив уряд.

Перейти до спискуВерсiя для друку