Головна  →  Новини  →  28 жовтня 2022

У День вигнання нацистських окупантів із України керівництво району вшанувало пам'ять героїв (фото)

У День вигнання нацистських окупантів із України керівництво району вшанувало пам'ять героїв (фото)

Сьогодні, 28 жовтня, з нагоди відзначення Дня визволення України від нацистських загарбників у Святошинському районі відбулася церемонія покладання квітів до «Пам’ятника воїнам-верстатобудівникам, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни» (просп. Перемоги, 67).

Урочистості відбулися за участю керівництва Святошинської РДА на чолі з головою Сергієм Павловським, керівників структурних підрозділів, громадськості. Почесним гостем на церемонії була інвалід війни, зв’язкова партизанів-підпільників  – Варвара Коба.

«Цього дня традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій нацистських окупантів. Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях» – сказав Сергій Павловський.

Пам’ять героїв, які віддали свої життя за Україну, присутні вшанували хвилиною мовчання, а до підніжжя пам’ятного знака поклали живі квіти.

Перейти до спискуВерсiя для друку