Головна  →  Новини  →  4 листопада 2022

Вам, визволителі, уклін і слава за Україну і наш Київ золотий!

Вам, визволителі, уклін і слава за Україну і наш Київ золотий!

6 листопада – День визволення Києва від німецько-фашистських загарбників. У цей день 1943 року в результаті Київської наступальної операції радянські війська розбили 15 німецьких дивізій та визволили столицю України від німецько-фашистських загарбників, яка перебувала під окупацією протягом 778 днів.

Сьогодні, напередодні Дня визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, відбулось урочисте покладання квітів До пам’ятного знаку початку героїчної оборони міста Києва (19 км Житомирського шосе). Вшанувати пам'ять загиблих захисників прийшли голова Святошинської РДА Сергій Павловський та керівники структурних підрозділів адміністрації.

«Ми вдячні нашим воїнам, усім тим, хто 79 років тому здійснив героїчний подвиг та звільнив наше місто від окупації. Сьогодні наша держава знов у вогні. Наші воїни мужньо відстоюють Незалежність України та роблять усе можливе, аби Київ більше ніколи не пережив жахів окупації. Ми пам’ятаємо усіх, хто боровся за мир у минулому і схиляємо голови в пам’ять про їх жертву заради нашого майбутнього. Вічна пам’ять і слава Героям минулого та сьогодення!» – сказав Сергій Павловський.

Присутні хвилиною мовчання вшанували подвиг загиблих під час героїчного визволення міста Києва.

Перейти до спискуВерсiя для друку