Головна  →  Оголошення  →  9 листопада 2022

Оголошення щодо оновленого складу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Святошинській РДА

Оголошення щодо оновленого складу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації.

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 18 травня 2019 року № 286/2019 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання», постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації» (зі змінами), повідомляємо, що строк прийому пропозицій щодо включення до складу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації завершено.

Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами) та у зв’язку з військовою агресією з боку Російської Федерації персональну інформацію осіб, які подали свою кандидатуру до складу Координаційної ради, оприлюднено не буде.

З метою більш детального ознайомлення з поданими пропозиціями щодо включення до складу Координаційної ради можна звертатися протягом 10 календарних днів за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 75/2

 

Джерело: Управління молоді та спорту Святошинського району.

Перейти до спискуВерсiя для друку