Головна  →  Новини  →  23 січня 2023

Участь концертмейстера КДМШ № 23 Віктора Омельченка в урочистому заході в музеї-квартирі П.Тичини

Участь концертмейстера КДМШ № 23 Віктора Омельченка в урочистому заході в музеї-квартирі П.Тичини

Днями у Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Григоровича Тичини відбулася урочиста церемонія вручення премій письменникам, які стали лауреатами літературної премії імені П. Тичини в 2021-2022 роках.

У святковому заході взяв участь концертмейстер Київської дитячої музичної школи № 23 Віктор Омельченко. У його виконанні прозвучали музичні твори на слова Павла Григоровича Тичини та українські пісні.

Директор КДМШ № 23  Алла Анікєєнко та концертмейстер Віктор Омельченко отримали Подяки від керівництва Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини.

До відома: Літературна премія імені Павла Тичини «Чуття єдиної родини» була заснована у 1973 році. З 1993-го року  – літературна  премія  Національної спілки письменників України, що присуджується за найкращу книгу поезії. Цього року ними стали поети: Микола Гриценко, Світлана Дідух-Романенко, Олег Гончаренко, В’ячеслав Романовський. Голова НСПУ Михайло Сидоржевський привітав лауреатів, переказав вітання від голови журі Павла Мовчана та представив поетичні книги.

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку