Головна  →  Оголошення  →  20 березня 2023

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: товариство з обмеженою відповідальністю "РИБТОРГ ГРУП" (ТОВ "РИБТОРГ ГРУП").

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 37249270.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти суб’єкта господарювання: 03069, місто Київ, вул. Брожка Володимира, будинок 38/58, тел. +38(068) 5032489, e-mail: [email protected]

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 03148, м Київ, Святошинський р-н, пр-т Леся Курбаса, 2В.

Мета отримання дозволу на викиди: розробка нормативів гранично допустимих викидів; регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферу; здійснення державного обліку в галузі охорони атмосферного повітря;. Підприємство отримує дозвіл вперше.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля: відповідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», дана планована діяльність не підпадає під категорії видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля і підлягають оцінці впливу на довкілля.

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): джерелами впливу на стан атмосферного повітря : 4 дихальні клапани резервуарів з бензином; 2 дихальні клапани резервуарів з дизпаливом; 1 запобіжний клапан резервуару ЗВГ; 6 ПРК для заправлення бензином та дизпаливом; 4 ГРК для заправлення ЗВГ.

Відомості щодо видів та обсягів викидів: бутан – 0,2311 т/рік, бензин (нафтовий, малосірчистий, в перерахунку на вуглець) - 0,3386 т/рік, вуглеводні насичені С12-С19 – 0,0162927 т/рік, пропан - 0,4402 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання, перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання, дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачається.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: Обсяги видів забруднюючих речовин не перевищують затверджені граничнодопустимі нормативи викидів, а викиди, які не підлягають регулюванню та за якими не здійснюється державний облік, не перевищують гігієнічних нормативів.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати протягом 30 календарних днів з дня публікації до Управління екології та природних ресурсів Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) за адресою: 04080. м. Київ, вул Турівська, 28, тел. (044) 366-64-10(-11). e-mail: [email protected].

 

Джерело: Товариство з обмеженою відповідальністю «РИБТОРГ  ГРУП».

Перейти до спискуВерсiя для друку