Головна  →  Оголошення  →  28 квітня 2023

Програма ЄС LIFE - фінансова підтримка Євросоюзу

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України інформує, що 20 вересня 2022 року Верховна Рада України схвалила поданий Президентом України проєкт Закону № 0167 «Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України у Програмі ЄС LIFE - Програмі дій з довкілля та клімату».

Програма ЄС LIFE - фінансова підтримка Євросоюзу, яка дозволяє реалізовувати проєкти у напрямках циркуляційної економіки та якості життя, природи та біорізноманіття, пом’якшення змін клімату, а також переходу до альтернативних джерел енергії.

Програма розрахована на 2021-2027 роки із загальним бюджетом 5,4 млрд євро, зокрема на 2023 рік оголошено конкурси на загальний бюджет 611 млн. євро. Проєкти на конкурсний відбір можуть подавати юридичні особи будь-якої форми власності (органи місцевого самоврядування, центральні та територіальні ОВВ, установи державної, комунальної чи приватної форми власності, прибуткові чи неприбуткові, громадські організації) тощо.

Міндовкілля пропонує долучитися до участі у програмі LIFE та максимально сприяти у забезпеченні належної організації подачі проєктів на конкурсний відбір. З переліком проєктів можна ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/r751lHT.

 

Джерело: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Перейти до спискуВерсiя для друку