Головна  →  Новини  →  27 липня 2023

Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника

Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника

День медичного працівника – це день, коли маємо нагоду привітати лікарів, парамедиків, фельдшерів, медичних сестер і братів та всіх тих, хто присвячує своє життя для збереження здоров’я людей.

Окремої уваги та пошани заслуговують медики, які змінили свої білі халати на камуфляж, і ведуть бій за життя та здоров’я героїв та героїнь, що протистоять ворогу на всіх напрямках, бій, де кожна секунда, кожен ковток повітря – вартує життя.

Саме тому, громада Святошинського району, за підтримки підприємців району, в рамках церемонії привітання працівників медичної сфери, передала апарат штучної вентиляції легень для військового хірурга Вікторії Козлової, яка сьогодні проходить свою службу на Бахмутському напрямку в складі 251 ОБ ТрО.

Хотіли б відзначити і гурт «Хуртовина» - волонтерів, талановитих та яскравих музикантів, які сьогодні зі сцени ЦК «Святошин» своєю творчістю вітали працівників медичної сфери Святошинського району, та гостей заходу, зокрема, військову волонтерку, яка за свої численні заслуги нагороджена відзнакою від головнокомандувача Збройних сил України В. Залужного та нагрудним знаком – хрестом «За волонтерську діяльність» від начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України К. Буданова - пані Ольга Стоян, та майора полку «Азов» - повного кавалер ордена «За мужність», який брав участь в обороні Маріуполя - Сергія Каліберду.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку