Головна  →  Новини  →  28 липня 2023

З нагоди Дня Української Державності у Святошинському районі було урочисто піднято Державний Прапор України (фото)

З нагоди Дня Української Державності у Святошинському районі було урочисто піднято Державний Прапор України (фото)

Сьогодні, у День Української Державності, на флагшток поряд з адмінбудівлею Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Берестейський, 97) було урочисто під звуки Державного гімну України піднято Державний Прапор України. Церемонію підняття провели військовослужбовці батальйону почесної варти Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького.

На церемонії підняття Державного Прапора України були присутні керівництво Святошинської РДА на чолі з в. о. голови Василем Григоренком, військовий комісар Євгеній Яковчук, представники Святошинського районного відділу управління поліції охорони в м. Києві, голова Святошинського районного суду м. Києва, начальниця Державної податкової інспекції у Святошинському районі Головного управління Державної податкової служби у місті Києві та працівники структурних підрозділів Святошинської РДА.

Підтримуючи спадкоємність державотворчих традицій України від Русі до сьогодення, тепер відзначаємо День Української Державності, саме у день вшанування пам’яті видатного державотворця київського князя Володимира Великого та у День хрещення Київської Руси-України.

Сьогодні ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократична держава. Наше сучасне суспільство об’єднує той же знак – тризуб Володимира Великого, що об’єднував і Русь. 

З українським героїчним знаменом, що майорить сьогодні над нашими головами, мужні українські воїни сьогодні йдуть у бій для захисту нашої незалежності, територіальної цілісності та української державності! Ми повинні кожну хвилину пам’ятати про ціну нашої перемоги та свободи!

Перейти до спискуВерсiя для друку