Головна  →  Новини  →  19 серпня 2023

Благодійна акція «Бережіть себе та Україну!» в парку «Совки» (фото)

Благодійна акція «Бережіть себе та Україну!» в парку «Совки» (фото)

Наші мужні захисники та захисниці героїчно боронять свободу та незалежність України на бойових рубежах. Разом з тим, від самого початку активної фази війни з підступним сусідом у тилових регіонах активізувалися заходи на підтримку наших захисників.

Саме такий захід, метою якого був збір коштів на дрони для 131 окремого батальйону територіальної оборони, цієї суботи відбувся в парку «Совки».

Організатори акції надали можливість відвідувачам повправлятися у стрілецькому (страйкбольному) тирі, опанувати елементи тактичної медицини та спробувати самим провести відповідні маніпуляції, розібрати та зібрати зброю, ознайомитися з технікою безпеки та правилами поводження зі зброєю й вибухонебезпечними предметами, спробувати свої сили у сімейному (командному) квесті. Крім того усі охочі мали змогу підкріпитися стравами справжньої польової кухні.

Під час цього заходу було проведено добровільний збір коштів на придбання дронів, що в сучасній війні є надійними й незамінними помічниками під час бойових та розвідувальних дій, які, безперечно, допомагають зберегти життя нашим українським захисникам.

Багато святошинців та гостей столиці долучилися до цієї важливої акції на підтримку наших героїв.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку