Головна  →  Оголошення  →  25 серпня 2023

Про формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб (24 серпня – 07 вересня)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 року № 812 при Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації утворюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб (далі - Рада). Рада братиме участь у реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО).

Рада утворюється з метою сприяння в реалізації громадянських і політичних прав ВПО, сприяння забезпеченню і захисту прав та інтересів ВПО.

 До складу Ради увійдуть 18 осіб,  з яких чисельність представників органу, при якому утворено Раду, становитиме шість осіб, ВПО — дев’ять осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав ВПО - три особи.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради, які оцінює орган, при якому утворено Раду, є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проєктів у сфері захисту ВПО, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань Ради.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих документів, які приймаються з 24.08.2023 по 07.09.2023 управлінням соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Гната Юри, 14-Б, м. Київ, 03148; електронна адреса: [email protected]; тел. 274-96-77) в електронній та/або паперовій формі: 

  • заяви в довільній формі; 
  • документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорта); 
  • документа про освіту (за наявності); 
  • мотиваційного листа кандидата, у якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради; 
  • відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності); 
  • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія, або листа громадського об’єднання.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку