Головна  →  Оголошення  →  28 серпня 2023

Проведення громадського обговорення щодо перейменування бібліотеки ім. Н.Рибака Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» Святошинського району

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року № 432/9920 «Про затвердження Порядку найменування об'єктів міського підпорядкування, присвоєння юридичним особам та об'єктам міського підпорядкування імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв та історичних подій у місті Києві» та з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій виноситься на громадське обговорення питання перейменування бібліотеки ім. Н. Рибака Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» Святошинського району міста Києва.

Публічні консультації відбудуться 07 вересня 2023 року о 16-00 годині в приміщенні бібліотеки ім. Н.Рибака ЦБС «Свічадо» в offline форматі. Найближчі найпростіші укриття - вулиця Львівська, 6/3 (спеціалізована школа №40) та підземний перехід за адресою просп. Берестейський - бульвар Вернадського.

 

Питання для обговорення. Обґрунтування пропозицій:

Найменування юридичної особи, яку пропонується перейменувати: комунальна установа, бібліотека ім. Н. Рибака Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» Святошинського району міста Києва (вул. Петрицького, 5/9). Пропонується присвоїти бібліотеці назву: бібліотека «Світогляд» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» Святошинського району міста Києва.

Бібліотека це - «СВІТОГЛЯД»

Завдяки світогляду та бібліотеці, як джерелу інформації, людина має цілісне уявлення про світ власного буття, формує свій особистий образ, прагне знайти себе, досягнути розуміння з ближнім, гармонії зі світом. Основна функція світогляду– визначення головних орієнтирів і сенсу людського існування, а бібліотека є «інтелектуальним посередником» між людиною та інформацією. 

Світогляд - це система найбільш загальних поглядів на світ, на місце людини у реальній дійсності, її відношення до цього світу, а також обумовлені цими поглядами  основні цілі життя та цінності.

Бібліотека — це систематизована колекція джерел інформації поглядів на світ, на місце людини у реальній дійсності, її відношення до цього світу, а також обумовлені цими поглядами  основні цілі життя та цінності,  відібрана експертами та доступна певній спільноті для ознайомлення чи запозичення. Отже, слова «бібліотека» і «світогляд» тотожні.

Організатори заходу: Відділ культури Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації; Центральна районна бібліотека ЦБС «Свічадо»; бібліотека ім. Н.Рибака ЦБС «Свічадо».

Відповідальна особа – Сітко Ірина Олександрівна – в.о. начальника відділу культури Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Контактна особа – Гонда Світлана Миколаївна – директор Централізованої бібліотечної системи «Свічадо»; Толстова Олена Анатоліївна -  завідувачка бібліотеки ім. Н.Рибака.

З питань щодо участі у заході звертатися за телефоном (098) 432-41-66 або на електронну адресу: [email protected]

 

Подання пропозицій та зауважень:

 

Усі пропозиції та зауваження щодо перейменування бібліотеки ім. Н.Рибака подаються за посиланням на Google - форму  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdr6-F1fjVwc-UiTC1ZJTsWFyyKDfuVlD8QZh1TS5-4JI5HsQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

або довільній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові, домашньої адреси та контактного номеру телефону особи, яка їх подає, до 03 вересня 2023 року за адресою: м. Київ, вул. Петрицького, 5/9 чи бульвар Ж. Верна,13-в за телефоном (098) 432-41-66 або в письмовому форматі на електронну адресу: [email protected]

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Результати проведеного публічного громадського обговорення будуть оприлюднені на сторінці ЦБС «Свічадо» у Facebookhttps://www.facebook.com/svichado.library, на сторінці бібліотеки ім. Н. Рибака у Facebookhttps://www.facebook.com/librarynatanarybaka

 

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь в обговоренні питання щодо перейменування бібліотек.

 

Джерело: відділ культури Святошинського району.

Перейти до спискуВерсiя для друку