Головна  →  Новини  →  4 вересня 2023

Цієї суботи у парку «Совки» панувала неймовірна атмосфера єдності (фото)

Цієї суботи у парку «Совки» панувала неймовірна атмосфера єдності (фото)

У рамках міського фестивалю – МАЙСТЕРНЯ МІСТА КИЄВА 2023 «СТІЙКЕ МІСТО:ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ», який ініційовано Департаментом суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація спільно з громадською радою при Святошинській РДА, благодійними організаціями та творчими колективами району підготували для святошинців та гостей району МАЙСТЕРНЮ «СВЯТОШИН. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!».

До нас на свято завітали директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк, депутатки Київради Вікторія Муха та Олеся Зубрицька, які долучились і до відкриття районної МАЙСТЕРНІ.

Перед початком заходу в парку «Совки» було висаджено алею сакур. У висадці дерев крім гостей взяли участь заступник голови Святошинської РДА Дмитрій Михальчук та керівники управлінь району. У зеленій зоні Святошинського району з’явилася ще одна квітуча локація.

Упродовж дня відвідувачі парку мали змогу насолодитися творчістю талановитих дітей та молоді під час «Музичного марафону», ознайомитися з цікавими локаціями, такими як «Територія безпеки», «Територія перемоги», «Територія спорту», «Територія майбутнього», «Територія волонтерства», «Ярмаркова територія», «Територія танцювальних батлів».

Дякуємо всім, хто долучився до цієї ініціативи та своєю присутністю зробив цей день незабутнім. Наближаємо Перемогу разом!

Перейти до спискуВерсiя для друку