Головна  →  Новини  →  10 вересня 2023

Свято-Олександро-Невська парафія відзначила 130-річчя освячення свого храму (фото)

Свято-Олександро-Невська парафія відзначила 130-річчя освячення свого храму (фото)

У цьому році Свято-Олександро-Невська парафія відзначає 130-річний ювілей освячення храму на честь святого благовірного великого князя Олександра Невського й перше створення релігійної громади.

12 вересня 1893 року Високопреосвященним митрополитом Київським і Галицьким Іоанікієм (Руднєвим) було освячено храм на честь святого благовірного великого князя Олександра Невського.

Тож сьогодні в храмі, що розташований у житловому масиві Галагани, відбулася святкова літургія, на яку були запрошені виконувач обов’язків голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Василь ГРИГОРЕНКО, представник Департаменту Культури КМДА, депутатка Київради Вікторія МУХА, представники громадських, ветеранських, волонтерських організацій, голова громадської ради при Святошинській РДА, командир 131 батальйону 112 бригади ТрО ЗСУ Андрій АГЕЄВ, ветерани АТО/ООС та учасники війни, що триває.

Святкове богослужіння очолив намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Православної Церкви України, архієпископ Вишгородський Агапіт із запрошеним духовенством.

Архієпископ Вишгородський Агапіт від імені предстоятеля Православної Церкви України, митрополита Київського і всієї України Епіфанія за суттєву та постійну благодійну діяльність, допомогу українській армії вручив активним представникам святошинської громади відзнаки Православної Церкви.

Отримуючи нагороду виконувач обов’язків голови Святошинської РДА Василь ГРИГОРЕНКО подякував його Високопреосвященству за високу оцінку благодійної діяльності святошинської громади та подарував книгу «Про землю і про людей святошинських». Він запевнив Архієпископа, що святошинці і надалі будуть робити усе можливе і неможливе для допомоги і підтримки наших бійців до повної Перемоги над ворогом.

Перейти до спискуВерсiя для друку