Головна  →  Оголошення  →  18 вересня 2023

Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація шукає у свою команду головного спеціаліста відділу інформаційних технологій

Вимоги до кандидатів:

-  вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра;

-  вільне володіння державною мовою;

-  перевага надається кандидатам з IT-освітою.

Посадові обов’язки:

  1. Проведення роботи щодо забезпечення структурних підрозділів Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації відповідною комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням у межах їх завдань.
  2. Забезпечення підготовки та подання кваліфікованому надавачу електронних довірчих послуг інформації, необхідної для отримання кваліфікованих електронних довірчих послуг.
  3. Аналіз використання комп’ютерного парку та програмного забезпечення з метою підвищення ефективності роботи та усунення недоліків.
  4. Проведення профілактичних робіт та поточного технічного обслуговування апаратних засобів обчислювальної техніки, засобів комп’ютерного зв'язку та комп’ютерної мережі.
  5. Здійснення технічного супроводу офіційного веб – сайту адміністрації.
  6. Забезпечення своєчасного розроблення необхідних заходів із захисту інформації та створення систем захисту інформації.
  7. За дорученням начальника відділу забезпечення доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналіз та надання проектів відповідей на запити, що надходять до відділу.
  8. Забезпечення захисту персональних даних під час її обробки в інформаційно-телекомунікаційних системах Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Резюме надсилати на електронну адресу: [email protected]

Резюме приймаються до 18 жовтня 2023 року.

Перейти до спискуВерсiя для друку