Головна  →  Новини  →  18 вересня 2023

Три золота на рахунку спортсменів ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» на чемпіонаті України з бойових єдиноборств «Комбат самозахист ІСО-2023»

Три золота на рахунку спортсменів ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» на чемпіонаті України з бойових єдиноборств «Комбат самозахист ІСО-2023»

15-17 вересня в легкоатлетичному манежі м. Бровари проходив чемпіонат України з бойових єдиноборств «Комбат самозахист ІСО-2023», у якому взяли участь більше двохсот спортсменів зі столиці, Київщини, міст Житомир, Вінниця, Черкаси, Одеса.

Святошинський Центр «Десантник» на цих змаганнях представляла команда спортсменів під керівництвом тренера Диби Вікторії і зробила це гідно, виборовши три золотих медалі.

Вітаємо Сухих Івана, Тітова Владислава та Левченка Матвія, які піднялися на перші сходинки п’єдесталу. Пишаємося і бажаємо подальших спортивних звершень! Так тримати і вперед разом до головної ПЕРЕМОГИ!

 

Джерело: ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

Перейти до спискуВерсiя для друку