Головна  →  Новини  →  24 листопада 2023

Святошин вшановує жертв штучних голодоморів 20 – 40-х років минулого століття

Святошин вшановує жертв штучних голодоморів 20 – 40-х років минулого століття

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1922 і 1946–1947 років.

У цей день на згадку про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок голодоморів, люди по всьому світу запалять у домівках вогники на знак скорботи за загиблими та готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.

Сьогодні виконувач обов’язків голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Василь ГРИГОРЕНКО разом з освітянською спільнотою району поклав квіти до пам’ятного хреста, встановленого жертвам Голодомору 1932–1933 років в Україні, що на розі вулиць Чорнобильської та Єфремова.

Цього року ми вдруге вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями ворога проти українців. Тому сьогодні разом зі скорботою за загиблими в Україні внаслідок штучних голодоморів минулого століття ми згадуємо й полеглих у результаті неспровокованого вторгнення ворога на нашу землю, запалюємо свічки пам’яті та виголошуємо: «ПАМ’ЯТАЄМО.ЄДНАЄМОСЯ.ПЕРЕМОЖЕМО»!

Перейти до спискуВерсiя для друку