Головна  →  Новини  →  28 листопада 2023

Тут не страшно: У Святошинському районі відкрили «Зелену кімнату» (фото)

Тут не страшно: У Святошинському районі відкрили «Зелену кімнату» (фото)

Сьогодні, в Центрі у справах сім’ї та жінок «Родинний дім» Святошинського району м. Києва (вул. Кільцева дорога, 5-Б), у рамках проведення міжнародної акції «16 днів проти насильства» відкрито так звану «Зелену кімнату», дружню до опитування дітей, які постраждали внаслідок злочину чи стали свідками сексуального насильства або експлуатації, інших злочинів, або такими, які підозрюються в скоєнні злочинів.

Кошти на облаштування спеціального приміщення для забезпечення соціального та правового захисту дітей, виявлення та документування злочинної діяльності, спрямованої на дітей чи за участю дітей, отримано за сприяння депутаток Київської міської ради Олени Говорової та Вікторії Бурдукової, а також депутата Київської міської ради Георгія Зантарая.

Відкриття кімнати, дружньої до опитування дітей у Центрі у справах сім’ї та жінок «Родинний дім» Святошинського району відвідали вище згадані депутати Київської міської ради та виконувач обов’язків голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Василь Григоренко, який зазначив: «На жаль, зазвичай, скривджені діти приховують те, що з ними сталося. І саме така кімната покликана створити усі умови, аби дитина відчула доброзичливу атмосферу та почала спілкуватись з дорослими. Головне – це дати дитині відчуття спокою і захищеності».

 

Перейти до спискуВерсiя для друку