Головна  →  Новини  →  29 листопада 2023

КДМШ № 22 презентує концерт учнів у рамках благодійного мистецького проєкту «Крилаті мрії»

КДМШ № 22 презентує концерт учнів у рамках благодійного мистецького проєкту «Крилаті мрії»

Цього року Дитячий музичний театральний колектив «ПТАШЕЧКИ» (керівниця Наталія Триліська) Київської дитячої музичної школи № 22 та учні школи продовжили чудову традицію зустрічей з вихованцями СДНЗ № 219 Святошинського району. Черговий концерт у рамках благодійного мистецького проєкту «Крилаті мрії» для дітей з особливими потребами відбувся 21 листопада.

Концерт під назвою «Прийшла музика до нас» підготувала завідувачка фортепіанним відділом №1 Триліська Н.К. Із роллю ведучих чудово впоралися учасники колективу «ПТАШЕЧКИ» Роман Чібісов та Тетяна Кошова.

До  програми  концерту були включені виконавці на різних інструментах та вокальні номери. Родзинкою програми стала театралізована музична сценка «Ми кажемо ні!», текст і музику до якої написала керівниця колективу.

Із натхненням у концерті виступили учні: Скрипнік Владислава та Валерія (викладач Олена Люта-Новікова), Суханова Софія, Мельник Ксенія, Триліська Валерія, Бойко Анастасія (викладач Наталія Триліська), Безрода Анастасія (викладач Лариса Іванько), Кошова Тетяна (викладач Лілія Герасимчук), Молодоженя Вікторія; Войтенко Дарина (викладач Евеліна Лосєва), Северин Адель (викладач Валерія Галаєва), Дитячий музичний театральний колектив «Пташечки» (керівник Наталія Триліська).

На заключення концерту учасники колективу пригостили дітей, присутніх в залі, різними смаколиками. За реакцією  маленьких слухачів було видно,  що вони щасливі й у захваті від всього почутого і побаченого.

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку